No menu items!

gentian medja

Gjykata e Lartë bëhet me 11 anëtarë/ Meta dekreton Gentian Medjan

Presidenti Ilir Meta ka dekretuar emërimin e Gentian Medjas si gjyqtar pranë Gjykatës së Lartë. Në një njoftim për shtyp presidenca ka njoftuar se Meta ka administruar propozimin e KLGJ më datë 2 Mars dhe pasi ka shqyrtuar të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img