No menu items!

fushe kruje

Plagosi me armë shokun dhe më pas veten, arrestohet 25-vjeçari

Një konflikt i çastit ka degjeneruar në përdorimin e armëve në fshatin Qerekë të Fushë-Krujës. Ngjarja ka ndodhur në ambientet e brendshme të një lokali, ku 25 vjeçari Xhensil Sefa në gjendje të dehur, plagosi shokun e tij, shtetasin L....
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img