Wednesday, June 7, 2023

fundi

”Fundin e ke afër”/ Berisha mesazh Ramës: Do pësosh fatin e Fatos Nanos

Nga Foltorja e Kurbinit, ish-Kryeministri dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka paralajmëruar Kryeministrin Edi Rama se do të ketë fatin e Fatos Nanos. Gjatë fjalës së tij, Berisha u shpreh se “fundi i Ramës” është i afërt. Sali Berisha:...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img