Wednesday, June 7, 2023

flamur noka

Noka: Procesi i zgjedhjeve në PD nuk do të ndalet

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka deklaroi se procesi i zgjedhjeve për kryetarët e degëve në të gjithë vendin, nuk do të ndalet. Gjatë një konference për mediat nga selia blu, Noka u shpreh se ky proces i nisur nga...

Noka: Alibeaj po vazhdon lojën e Bashës dhe Ramës, kërkon përçarjen e PD-së

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka tha se kreu i Grupit Parlamentar Enkelejd Alibeaj po vazhdon lojën e ish-kryedemokratit Lulzim Basha dhe kryeministrit Edi Rama për përçarjen e partisë. Në një konferencë për mediat nga selia blu, Noka u shpreh...

Grupi i Rithemelimit të PD shkon në selinë blu, i gjen dyert e mbyllura

Një grup prej 6 personash të Komisionit të Përkohshëm të Rithemelimit të Partisë Demokratike shkuan në selinë blu, por aty gjetën të mbyllura dyert e godinës dhe e patën të pamundur për të hyrë brenda. Të drejtuar nga deputeti demokrat...

Çfarë do të ndodhë me Kuvendin në 11 dhjetor? Ja si përgjigjet Noka

Deputeti Flamur Noka foli për zhvillimet e brendshme në PD, ndërsa komentoi edhe përplasjet mes ish-kryeministrit Sali Berisha dhe kreut të PD Lulzim Basha. I ftuar në emisionin ‘Kjo Javë’ në ‘News24’,  ai tha se në 11 dhjetor do...

Noka akuzon Bashën: Po shantazhon anëtarët e PD-së me vizën amerikane, i kam me emra konkretë

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka ka hedhur akuza të rënda ndaj kryedemokratit Lulzim Basha dhe bashkëpunëtorëve të tij më të afërt. Në një intervistë për “Tv Klan”, Noka ka akuzuar kreun demokrat se kishte ushtruar presion ndaj delegatëve...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img