No menu items!

ervis iljazaj

Plas sherri në emision/ Ylli Rakipi shpërthen ndaj analistit: Ke ardhur i paguar

Ka degjeneruar në ofendime personale diskutimi në emisionin Opinion mes analistëve Ylli Rakipi dhe Ervis Iljazaj. Duke diskutuar se çfarë do të ndodhë në vijim brenda Partisë Demokratike mes Sali Berishës dhe Lulzim Bashës, Rakipi iu drejtua Iljazajt duke thënë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img