No menu items!

dogana

Basha-Spiropalit: Vodhe 5 milion euro si drejtoreshë doganash

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka replikuar në seancën plenare me Ministren e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Erisa Spiropali, pasi kjo e fundit hodhi poshtë deklaratat e tij, për korrupsionin dhe sundimin e ligjit në Shqipëri. Basha theksoi...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img