No menu items!

dekret

Meta nxjerr dekretin: Në datë 6 Mars zgjedhje të pjesshme bashkiake

Në datën 6 Mars në 6 bashki të vendit do të zhvillohen zgjedhje të pjesshme vendore. Kështu, në Shkodër, Dibër, Durrës, Vorë, Rrogozhinë dhe Lushnje qytetarët do t’u drejtohen kutive të votimit për të zgjedhur kryebashkiakun. Dekreti për datën 6 Mars...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img