Wednesday, June 7, 2023

cek

Berisha takim me ambasadorin e Çekisë

Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha ka pritur në një takim ambasadorin e Çekisë në Tiranë, Karel Urban. Me një shënim në Facebook, Berisha shkruan se me të u diskutua gjerësisht mbi zhvillimet në Shqipëri dhe në rajon. Reagimi i plotë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img