No menu items!

caroline

Greqi/ Çfarë foli Caroline me psikologen pak muaj para se bashkëshorti ta vriste

Detaje të reja kanë dalë në dritë pas vrasjes së 20-vjeçares Caroline, nga bashkëshorti i saj, Babis Anagnastopulos. Mediat fqinje shkruajnë se dyshohet që Babis e tradhtonte Carolinën dhe ky mund të jetë shkaku që pasoi ngjarjen e rëndë. Në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img