No menu items!

burrel

Berisha fton demokratët, “Foltorja” e radhës zhvendoset në Burrel

Ish-kryeministri dhe lideri historik i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka vendosur ta zhvendosë "Foltoren" e demokratëve në qytetin e Burrelit. Përmes një njoftimi , Berisha bëri me dije se takimi do të zhvillohet ditën e nesërme, në orën 17:00 në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img