Wednesday, June 7, 2023

brava

Rama ironizon PD dhe ‘porosit’ qytetarët: Ruani bravat mos jua ndërrojnë

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme u ka dhuruar çelësat e shtëpive 100 familjeve në lagjen “5 Maji”në Tiranë. Në fjalën e tij teksa dhe ju ka uruar Vitin e Ri banorëve, Rama ka bërë ironi dhe me situatën politike...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Cardi B Deletes Instagram After Social Media Backlash Over Her Historic Grammys Win

 The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always...
- Advertisement -spot_img