No menu items!

boshnjake

Vuçiç: Republika Srpska mund të mbështetet te Serbia, duam paqe me boshnjakët

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç deklaroi se serbët nuk duhet të kenë turp për dallimet e tyre dhe se Republika Srpska gjithmonë mund të mbështetet te Beogradi. “Ne nuk duhet të kemi turp për dallimet tona. Pra, kemi shumë dallime...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img