Wednesday, June 7, 2023

banore

Zbardhet debati, Rama publikon takimin me banorët e 5 Majit

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në rrjetet sociale pamje nga momenti i takimit me 3 përfaqësuese të banorëve që u preket banesa si pasojë e projektit tek “5 Maji”. Kreu i qeverisë u tha atyre se aty do të bëhet...

Helmimi i banorëve në Krujë, reagon Meta: Të gjenden shkaktarët dhe përgjegjësit

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka shprehur shqetësimin e tij në lidhje me situatë alarmante në Krujë , ku dhjetra qytetarë kanë përfunduar të helmuar në spital. Nga të dhënat e para ka dyshime se ata janë helmuar nga...

E rëndë/ Zjarr në pallat në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Astirit në Tiranë, ku një apartament në katin e tretë të pallatit është përfshirë nga flakët. Nënë e bir janë hedhur nga dritarja për t'u shpëtuar flakëve të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img