Wednesday, June 7, 2023

audio pergjim

Publikohet audio përgjimi/ Kandidati i PS blen votat në Rrogozhinë

Skandalet nuk kanë të reshtur për Partinë Socialiste dhe kandidatët e saj edhe në zgjedhjet e 6 marsit, ku po shfrytëzojnë varfërinë e qytetarëve për tu blerë vota me pagesa kesh, me abuzime me fondet shtetërore, por edhe me...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img