Wednesday, June 7, 2023

ardi veliu

Tha se do të rrinte me familjen, Ardi Veliu emërohet zv/ministër

Ish-drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu është emëruar në mbledhjen e sotme të qeverisë në postin e ri. Ai do të jetë zv/ ministër i Energjisë dhe Infrastrukturës në dikasterin që drejtohet nga Belinda Balluku. Në datë 5 Tetor...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img