No menu items!

aqif rakipi

SHBA shpall ‘non grata’ Aqif Rakipin dhe Ylli Ndroqin

SHBA ka shpallur si të padëshiruar dy biznesmenët shqiptarë, Aqif Rakipi dhe Ylli Ndroqi.  Njoftimi është bërë nga Departamenti i Thesarit në Uashington. Aqif Rakipi, ish-deputet i PDIU e biznesmen dhe Ylli Ndroqi, pronar i një televizioni në Shqipëri, janë në mesin...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img