Wednesday, June 7, 2023

25 prilli

Zgjidhet sekretari në Komisionin Hetimor për zgjedhjet e 25 prillit (Emri)

Komisioni Hetimor për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit ka zgjedhur sekretarin e saj. Emri i propozuar nga nënkryetari i Komisionit, Tonin Gogu, ishte ai i deputetit socialist, Klevix Xhoxhi. Emër ky që gjeti dhe miratim nga ana e demokratëve. Tonin...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img