Wednesday, June 7, 2023

2011

Manjani: Në zgjedhjet e 2011 për Bashkinë e Tiranës, Basha donte të pranonte humbjen ende pa mbaruar gara

Ish-ministri i Drejtësisë dhe deputeti i LSI, Ylli Manjani komentoi deklaratën e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Ky i fundit u shpreh në një intervistë për ''News 24'' ditën e djeshme, Basha u shpreh se i fitoi zgjedhjet...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img