No menu items!

liverpul

Bajerni i Mynihut arrin marrëveshjen me Liverpul për transferimin e Sadio Mane

Bajerni i Mynihut ka arritur marrëveshjen me Liverpul për mesfushorin Sadio Mane. Gazetari i njohur për transferimet e futbollistëve, Fabrizio Romano ka bërë me dije se drejtori sportiv i skuadrës gjermane, Hasan Salihamidžić ka deklaruar për Sky Sports se Mane...

Liverpul refuzon ofertën e dytë të Bajernit të Mynihut për Sadio Mane

Liverpul ka refuzuar ofertën e dytë të Bajernit të Mynihut për mesfushorin anësor, Sadio Mane. Sipas Sky Sports, klubi gjerman ofroi 30 milionë euro dhe një bonus prej 6,5 milionë. Ky bonus do të aktivizohej nëse Bajern do të fitojë tre...

Mane: Do të flas për të ardhmen time pas finales kundër Real Madrid

Futbollisti i Liverpul, Sadio Mane tha se do të flasë në lidhje me të ardhmen tij, pas finales së Ligës së Kampionëve kundër Real Madrid, që do të zhvillohet më 28 maj në Paris. Barcelona dhe Bajerni i Mynihut janë...

“Poker”në Anfield, Liverpool kthen Arsenal-in me këmbë në tokë

4-0. Ky ka qenë rezultati i Liverpool-Arsenal, ndeshje e vlefshme për javën e 12-të të Premier League. Tjetër leksion futbolli për Topçinjtë në Anfield, me Liverpool që ka shënuar 101 gola në total kundër londinezëve në Premier League; vetëm kundër...

Interi sheh nga kualifikimi, Liverpuli mposht Atletikon

Përfundojnë ndeshjet e xhiros së katërt të grupeve në Uefa Champions League. Interi mori një fitore 1-3 në Moldavi ndaj modestëve të Sherifit të Tiraspolit. Pjesa e parë u mbyll pa gola, teksa në të dytën realizuan Brozovic, Skriniar dhe...

Premier/ Shokohet Siti në ”Etihad”, Liverpuli ndalet në barazim

Fundjava në Premier Ligë dhuroi shumë të papritura, ku skuadrat e kreut nuk kanë arritur të marrin rezultat pozitiv , duke e bërë edhe më të bukur garën për titullin kampion. Mançester Siti ka humbur në mënyrë të pabesueshme në...

Debutim për t’u harruar për Klaudio Ranierin, Liverpuli me manita ndaj Uatford

Liverpuli me 5 “yje” ndaj Uatfordit. Skuadra e drejtuar nga Jurgen Klop ka shkëlqyer, pasi ka fituar me rezultatin e thellë 0-5 në transfertë. Klaudio Ranieri, trajneri që mori drejtimin e “Ujqërve” pak ditë më parë, e nis me...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img