No menu items!

merkato

Mane: Do të flas për të ardhmen time pas finales kundër Real Madrid

Futbollisti i Liverpul, Sadio Mane tha se do të flasë në lidhje me të ardhmen tij, pas finales së Ligës së Kampionëve kundër Real Madrid, që do të zhvillohet më 28 maj në Paris. Barcelona dhe Bajerni i Mynihut janë...

Shitja në verë ose largim falas, skenarët e frikshëm të Robert Levandovskit

E ardhmja e yllit të Bajernit, Robert Levandovski, ka qenë tema kryesore gjatë javëve të fundit. Klubi ka qenë në qendër të kritikave për shkak të qëndrimit të tij hezitues ndaj golashënuesit më të mirë. Pas një periudhe heshtjeje...

Pothuajse e kryer, Real Madrid transferon kampionin e Europës

Reali i Madridit po ndjek me vëmendje atë çfarë po ndodh me mbrojtësin e Çelsit, Antonio Rydiger. Gjermani nuk ka rinovuar me londinezët dhe gjasat që ai të rinovojë janë shumë të pakta. Kontrata e tij me Çelsin skadon verën...

Newcastle hedh sytë nga merkato, goditja e parë mund të jetë dështimi i PSG

Newcastle është në kërkim të përforcimeve për të shpëtuar sezonin, të mbijetojë në Premier League dhe më pas të krijojë një skuadër ambicioze dhe fituese. Për këtë arsye klubi duket se ka ndërmend të kthejë në Angli Georginio Wijnaldum, i...

Dortmund arrin marrëveshjen me yllin e ri të futbollit gjerman

Borussia Dortmund duket se do të befasojë përsëri botën e futbollit pothuajse një vit pas blerjes së Haaland nga Salzburg. Verdhezinjtë, në fakt, kanë arritur marrëveshjen me një tjetër talent të klubit austriak. Bëhet fjalë për 19-vjeçarin Karim Adeyemi, i cili...

Shevçenko nis merkaton te Xhenoa, sytë nga një qendërmbrojtës shqiptar

Andri Shevçenko shpreson që entuziazmi që ka sjellë te Xhenoa ardhja e tij, të ndihmojë ekipin që të bëjë para në klasifikim dhe të shpëtojë nga zona e ftohtë. Por ai njëkohësisht është i ndërgjegjshëm se do të duhen...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img