No menu items!

lionel mesi

Ronaldo publikon foton me Messi-n: Është mirë të takosh disa shokë të vjetër

Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi u përballën ditën e djeshme, në një miqësore të zhvilluar në kryeqytetin e Arabisë Saudite, Riyadh. Ronaldo ishte kapiteni i skuadrës saudite, me lojtarë nga dy ekipet më të mira në vend, Al Nassr dhe...

Mesi ‘thumbon’ Real Madrid: Nuk ishte skuadra më e mirë në Ligën e Kampionëve

Futbollisti i Paris Saint Germain, Lionel Mesi ka ‘thumbuar’ Realin e Madridit, pasi tha gjatë një interviste për Tyc Sports, se Ligën e Kampionëve nuk e fitoi skuadra më e mirë. PSG-ja dhe Real Madrid u përballën në fazën e 1/16 dhe...

Viti 2022 nis keq për Lionel Mesin, argjentinasi infektohet me Covid-19

Ylli argjentinas, Leo Mesi, ditën e djeshme, ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Ai së bashku me tre lojtarë të tjerë të PSG janë karantinuar në shtëpitë e tyre, në prag të sfidës në Kupën e Francës. Për Mesin ky është...

Video/ Më në fund, vjen magjia e parë e Messi-t në Ligue 1

PSG ka mundur 3-1 Nantes në javën e 14-të të Ligue 1. Një fitore e vuajtur dhe me fat për parisienët. Një devijim i Mbappe ka kaluar në avantazh skuadrën e Pochettino-s pas dy minutash lojë, duke krijuar përshtypjen se...

Champions/ Messi nuk grumbullohet për ndeshjen ndaj Leipzig

Shenjat kishin mbërritur tashmë në pjesën e parë të ndeshjes kundër Lille, në Ligue 1, kur Pochettino e largoi Messin pas 45 minutash lojë. Sot ka ardhur konfirmimi: argjentinasi nuk është mirë dhe nuk do ta ndihmojë dot PSG-në...

Statistikat/ Messi është më i keqi i Ligue 1

PSG fiton në fushë dhe e bën pa ndihmën e Lionel Messi-t. Argjentinasi, në fushë nga minuta e parë kundër Lille, ka qenë i detyruar të zëvendësohet pas pjesës së parë për shkak të një problemi fizik. Pavarësisht dëmtimit të gjashtë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img