No menu items!

humbje

Johnson nën presion pas humbjes katastrofike të konservatorëve në dy rajone

Partia Konservatore e kryeministrit britanik, Boris Johnson pësoi një disfatë të thellë në zgjedhjet e brendshme të parakohshme, të zhvilluara në dy rajone, Tiverton & Honiton dhe Wakefield. Pas kësaj humbjeje, janë shtuar dyshimet për të ardhmen e Johnson në...

Kremlini: Kemi humbje të konsiderueshme të trupave tanë në Ukrainë

Zëdhënësi i Presidentit Vladimir Putin, Dmitry Peskov ka pranuar se Rusia ka një humbje të konsiderueshme të ushtarëve rusë në Ukrainë. I pyetur nga gazetarët nëse Rusia ka humbur mijëra trupa, ai tha: “Po, ne kemi humbje të konsiderueshme trupash...

Festival golash në Firenze/ Fiorentina i shkakton Milanit humbjen e parë

Milani tashmë nuk ka 0 në kolonën e humbjeve në Serinë A. Skuadra e Stefano Piolit ka bërë një hap të gabuar në luftën për titullin kampion, pas një humbje me shifrat 4-3 ndaj Fiorentinës e cila duket sikur...

Humbja me Serbinë, tifozët portugezë kërkojnë shkarkimin e trajnerit Santos

Fernando Santos është në syrin e ciklonit pas humbjes me Serbinë në “Da Luz”, rezultat që e dërgoi Portugalinë në “play off”-in e marsit për të synuar kualifikimin në Botërorin e vitit të ardhshëm në Katar. Në detyrë prej shtatorit...

Habit Edi Reja: Ishim të pafat, kjo humbje nuk e prish imazhin e Shqipërisë

Trajneri i përfaqësueses shqiptare, Edi Reja, ka deklaruar se ndaj Anglisë sot e kishte të pamundur kushdo që të bënte diçka. Në fjalët e tij për “SuperSport”, ai theksoi se ekipi nuk mund të bënte më shumë ndaj një...

Humbja shokuese ndaj Gladbahut, Myler: Skandaloze, nuk më ka ndodhur ndonjëherë

Mesfushori i Bajern Mynih, Tomas Myler mbeti i shokuar në përfundim të humbjes së thellë që pësuan ndaj Gladbahut me rezultatin 5-0. Gjermani komentoi sfidën e dobët që zhvilloi skuadra e tij. “Nuk jemi mësuar me të tilla disfata dhe...

”Nuk meritoni të luani as në Serinë B”/ Çfarë u tha Murinjo lojtarëve pas humbjes turpëruese 6-1

Disfata e Romës me rezultatin 6-1 në Norvegji ndaj skuadrës modeste të Bodo/ Glimt u pasua me një lumë kritikash ndaj skuadrës së Zhoze Murinjos, kritika që vet portugezi i nisi ndaj të tijve. Pse debatit të kapitenit Lorenco Pelegrini...

Dy fitore që çojnë në humbje

Nga: Blendi Kajsiu Që fitorja e fushatës Berisha është humbje e madhe për PD-në, kjo tashmë është e qartë edhe për vetë doktorin. Ai e di se kthimi i tij në krye të PD-së, vetë apo nëpërmjet një tjetër Luli,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img