No menu items!

himare

Gledis Nano përjashton efektivin që përplasi për vdekje fëmijën në Himarë

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano ka përjashtuar oficerin e Policisë Komisar Arjan Tase, me detyrë Shef Seksioni i Policimit në Komunitet në Komisariatin e Policisë Elbasan, pasi ky i fundit përplasi për vdekje me skaf...

Përplasi për vdekje fëmijën në Himarë, autori efektiv policie

Shtetasi Arjan Tase është autori i ngjarjes së rëndë të ndodhur mesditën e së martës në plazhin e Potamit në Himarë, ku përplasi për vdekje një fëmijë 5 vjeç teksa drejtonte mjetin lundrues, skaf. Ky shtetas ka gradën komisar dhe...

Olta Xhaçka investitore strategjike, grabit 8000 m2 bregdet në Himarë

Investitori Strategjik duhet të ketë 50 milionë Euro kapitale, ndërsa firma “Gaçi-Xhaçka” ka 50 milionë lekë/ Kryebashkiaku Jorgo Goro dhe Këshilli Bashkiak i Himarës, më 4 nëntor 2021 kanë miratuar resortin “Dreamades Luxury Suites” në Gjilekë, por vendimi është...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img