No menu items!

trekendeshi bermudes

“Trekëndëshi i Bermudës”/ Meta i përgjigjet deklaratës së Bashës

Në një intervistë në RTV Ora, presidenti Ilir Meta tha se nuk ndryshon asgjë nga deklaratat e tij lidhur me ambasadoren e SHBA-ve, Yuri Kim. Ai theksoi se nuk është problem trekëndëshi, por problemi kryesor është mos mbajtja e përgjegjësive...

Tre armiqtë nga Bermuda, si kali i Bashës për të kaluar lumin

Nga: Lorenc Vangjeli Lajmet dhe debatet që mbanin në titull Trekëndëshin shqiptar të Bermudës tani i përkasin arkivit. Nga e hëna që vjen, në Kuvend dhe në Foltore, dy polet e rinj të debatit, do të prodhohen të tjera fjali...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img