No menu items!

superiore

Partizani bën përmbysjen e madhe, fiton ndaj Teutës në sekondat e fundit

Partizani më në fund bën një një ndeshje të madhe, teksa përmbys 2-1 në “Elbasan Arena” ekipin e Teutës, me golat e ardhur kohën shtesë të ndeshjes. Një fitore që ngjit të kuqtë dhe tashmë kriza kalon te durrsakët. Ndeshja...

Superiorja/ Partizani në pikën kritike, krutanët “shtangin” Teutën (Video)

Përfundojnë 2 ndeshjet që mbyllin javën e 7 të Kategorisë Superiore. Partizani vazhdon krizën e fitoreve. Të kuqtë nuk kanë shkuar më shumë se barazimi 1-1 në “Air Albania” përballë Egnatias. E pabesueshme çfarë gabimi bëri Alban Hoxha në minutën...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img