No menu items!

SUPERIORE

Zhvillimet e bujshme në FSHF, Presidenti i UEFA ‘zbarkon’ në Tiranë

Zhvillimet e ditëve të fundit në prag të zgjedhjeve në FSHF, kanë vënë në lëvizje UEFA-n dhe FIFA-n. Të hënën do të zbarkojë në Tiranë për një vizitë zyrtare e cila ka në protokoll edhe një takim me kryeministrin Rama,...

Superiorja/ Partizani në pikën kritike, krutanët “shtangin” Teutën (Video)

Përfundojnë 2 ndeshjet që mbyllin javën e 7 të Kategorisë Superiore. Partizani vazhdon krizën e fitoreve. Të kuqtë nuk kanë shkuar më shumë se barazimi 1-1 në “Air Albania” përballë Egnatias. E pabesueshme çfarë gabimi bëri Alban Hoxha në minutën...