No menu items!

spanje

Zbulohet parcela 2500 metra katrorë me kanabis në Spanjë, arrestohen dy shqiptarë

Policia spanjolle ka bërë të mundur shkatërrimin e një bande shqiptare të drogës, të cilët kishin krijuar plantacion me kanabis. Mediat vendase raportojnë se dy shqiptarë janë arrestuar në malin e Pedrës, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim. Këtij të...

Shqipëria ndëshkohet në fund, paraqitje e mirë përballë Spanjës

Shqipëria ka luftuar deri në minutën e fundit, por nuk ka arritur të shmangë humbjen në miqësoren e luajtur kundër Spanjës në Barcelonë. Pas një pjese të parë të mbyllur në barazim 0-0, takimi u zhbllokua në minutën e 75...

Grabisnin banesa në zona të ndryshme në Spanjë, arrestohen dy shqiptarë

Policia spanjolle ka goditur një tjetër grup kriminal që operonte në vend. Në kuadër të operacionit Albarrois që u krye në bashkëpunim me ekipin e policisë së Gardës Civile të A Coruña, kanë rënë në pranga edhe dy shqiptare. Grupi...

Ancelotti “përjashton” Barçën nga gara për titull

Carlo Ancelotti, në një konferencë për shtyp, flet për javën e vështirë të Real Madridit për shkak të rasteve të shumta me Covid-19, përfshirë ato të Marcelos dhe Asensios, ndërsa Modric u negativizua: “Kemi pasur disa pengesa, por anët...

Polemika në Spanjë, një gol i anuluar tërbon Sociedadin (Video)

Espanjol ka mundur sot Real Sociedad, duke ndalur këtë të fundit që të kthehej përkohësisht në kreun e renditjes të së kampionatit spanjoll. Një humbje 1-0 e shoqëruar me polemika të shumta për shkak të një vendimi të gjyqtarit...

Ylli i Barçës nën radarin e klubeve italiane, mund të largohet me kosto zero nga Camp Nou

E ardhmja e Ousmane Dembele mbetet e paqartë. Sipas shtypit spanjoll, francezi mund të largohet në fund të sezonit. “Shumë e vështirë”, ky është titulli i përdorur nga Mundo Deportivo për të shpjeguar se sa pak mundësi ka që të arrihet...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img