No menu items!

plagosje

Plagosja me armë zjarri në Vlorë, policia zbardh dinamikën e ngjarjes 

Disa orë pas ngjarjes së ndodhur në fshatin Llakatund të Vlorës, ku mbeti i plagosur me armë zjarri 19-vjeçari Sebastian Jallaj, policia ka zbardhur dinamikën e plotë. Autori është një 20-vjeçar nga Llakatundi, i cili është identifikuar dhe vënë në...

Dy të plagosur nga sulmi me thikë në qendër të Beogradit, arrestohet autori

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një sulmi në kryeqytetin e Serbisë, Beograd. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Admirala Geprata”, ku një burrë sulmoi me thika disa persona, ku dy mbetën të plagosur, shkruan Euronews Serbia. Sipas informacioneve paraprake,...

Plagosen me armë 3 ushtarë holandezë në SHBA

Tre ushtarë holandezë janë plagosur pas disa të shtënave me armë në afërsi të një hoteli në Indianapolis të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Ushtarët, anëtarë të Komandos Holandeze, ishin në Indiana ishin pjesë e një stërvitjeje ushtarake, shkruan CNN. Të tre...

“Benz-i” përplas motorin në Vlorë, plagoset 37-vjeçari

Një aksident automobilistik është regjistruar mesditën e së shtunës në aksin rrugor Babicë-Qishbardhë, ku një 37-vjeçar ka mbetur i plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore në spitalin e Vlorës. I plagosuri, shtetasi E.C, i cili drejtonjte një motomjet...

Arrestohet një prej të dyshuarve të plagosjes së Erion Hasanbelliut në Belgjikë

Policia belge ka arrestuar shtetasin Kasandër Noga, pasi dyshohet se është një ndër autorët e plagosjes së Erion Hasanbelliut, ngjarje e ndodhur të dielën në kryeqytetin e Belgjikës, Bruksel. Arrestimi i tij është kryer në Austri, pas shkëmbimit të informacionit...

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, plagoset një person (Emri)

Të shtëna me armë zjarri raportohen nga qyteti i Vlorës mbrëmjen e sotme, ku një person ka mbetur i plagosur. Romeo Meçaj 30 vjeç, mësohet se është i riu i plagosur këtë mbrëmje në qytetin e Vlorës. Meçaj është qëlluar me...

Aksident i dyfishtë në Durrës, plagosen shoferi dhe pasagjeri

Një aksident është shënuar pak minuta më parë në aksin rrugor Maminas-Durrës. Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije, se një automjet me drejtues shtetasin B. M., është përplasur me automjetin me drejtues F. P. Si pasojë e përplasjes është...

Sulm i armatosur në Jerusalem, një i vrarë dhe katër të plagosur

Një person i armatosur ka hapur zjarr në qytetin e vjetër të Jerusalemit, duke vrarë një person dhe duke plagosur katër të tjerë. Personi i armatosur, të cilin zyrtarët e identifikuan si një anëtar i grupit militant palestinez, Hamas,...

Aksidenti i frikshëm në Tiranë-Elbasan (Video)

Një aksident i rëndë automobilistik është regjistruar ditën e sotme në autostradën Tiranë-Elbasan. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Si pasojë e aksidentit është dëmtuar drejtuesi i njërit prej automjeteve K. G., ndodhet në spital në...

E rëndë në Japoni: Një burrë plagos 17 persona në metro

Një 24-vjeçar, i veshur si karakteri Joker i filmit Batman, ka sulmuar me thikë pasagjerët në një linjë të metrosë në Tokio, të dielën mbrëma. Është raportuar se 17 persona janë plagosur, teksa kanë qenë në rrugë për të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img