No menu items!

monika kryemadhi

Berisha takon Kryemadhin në protestë

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha i është bashkuar protestuesve në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, përpara godinës së Kryeministrisë. Sapo ka mbërritur, Berisha ka takuar kryetaren e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi me të cilën ka ndarë edhe një...

Akuza e fortë e Kryemadhit: Në 25 prill, Basha shiti mandatet e LSI tek PS

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi thotë se Lulzim Basha mund të mos hyjë në zgjedhjet e pjesshme lokale të 6 marsit.  Kryemadhi thotë se nuk është çudi bojkoti i Bashës, pasi një gjë të tillë e ka bërë gjithmonë.  Ajo bën...

”Trekëndëshi Bermudës”, Kryemadhi: Basha nuk di çfarë thotë

Pas daljes tek edicioni qendror i VOA, ku komentoi për herë të parë deklaratën e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha mbi trekëndëshin e Bermudës, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka zgjedhur i ka dhënë një përgjigje ish-aleatit të...

”Berisha-Meta-Rama, trekëndëshi i Bermudës”/ Kryemadhi reagon ndaj deklaratës së Bashës

Krytarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka reaguar për herë të parë në lidhje me deklaratën e kryedemokratit Lulzim Basha, i cili i cilësoi kryeministrin Edi Rama, ish-kryeministrin Sali Berisha dhe presidentit Ilir Meta, si Trekëndëshi i...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img