No menu items!

mbledhje

Berisha: Do të shkoj në mbledhjen e grupit parlamentar

Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha ka deklaruar se do të shkojë në mbledhjen e grupit parlamentar të thirrur nga Enkelejd Alibeaj në orën 09:00 të mëngjesit. Gjatë një prononcimi të shkurtër për mediat, Berisha deklaroi se është njoftuar nga...

Nesër mblidhet grupi parlamentar i PD

Enkelejd Alibeaj ka thirrur mbledhjen e grupit parlamentar të Partisë Demokratike. Alibeaj ka njoftuar që mbledhja të mbahet ditën e nesërme në orën 09:00 në selinë e PD, pak para nisjes së seancës plenare të Kuvendit. “Përshëndetje! Nesër në orën 09:00 do...

Mbledhja e PD/ Disa deputetë dalin kundër kushtit për përjashtimin e Berishës

Rezoluta e përgatitur nga kryetari i Grupit Parlamentar, Enkelejd Alibeaj, pati kontestime nga disa prej deputetëve të pranishëm. Deputetët Sula, Çupi e Dhori kërkoi që në pikën 2 të rezolutës të mos përfshihet kushtëzimi për përjashtimin e Sali Berishës pasi...

Humbja në zgjedhjet bashkiake, PD mbledh sot grupin parlamentar

Partia Demokratike do të mbledhë grupin parlamentar ditën e sotme. Mbledhja pritet që të zhvillohet në orën 16:30 në seli. Ky takim vjen pas zgjedhjeve të 6 Marsit, ku PD-ja nuk ka fituar asnjë prej bashkive. Lulzim Basha në një...

Basha përplaset me krerët e degëve: Nuk dal në terren

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është përplasur me kryetarët e degëve të kësaj partie në rrethe, në mbledhjen që është zhvilluar mbrëmjen e sotme në selinë blu. Mbledhja ka nisur rreth orës 18.00 dhe është mbyllur në orën 21.00,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img