No menu items!

kurbin

Shpërthim me lëndë plasëse në banesën në Kurbin, detajet e para

Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer në verandën e një banese në Sanxhak të Kurbinit këtë të premte. Mësohet se banesa është në pronësi të shtetasit S. L dhe nga shpërthimi ka vetëm dëme materiale. Njoftimi i policisë Kurbin / Informacion paraprak Në...

Erdogan nderohet me titullin “Qytetar Nderi” nga Bashkia e Kurbinit

Bashkia e Kurbinit ka nderuar Presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan, me titullin “Qytetar Nderi”. Titulli i është dorëzuar nga kryetarja e Bashkisë së Kurbinit, Majlinda Cara, në ceremoninë e dhënies së banesave të reja 522 familjeve. “Me motivacioni për solidaritetin...

‘Foltorja’ e Kurbinit/ Berisha 1 minutë heshtje në nderim të viktimave nga tërmeti: Asnjë zyrtar nuk u dënua

Ish-kryeministri Sali Berisha këtë të premte ka zhvilluar takim me demokratët në Kurbin. Berisha e ka nisur foltoren duke mbajtur 1 minutë heshtje në nderim të viktimave që humbën jetën nga tërmeti që goditi vendin dy vite më parë. Gjatë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img