No menu items!

Shpërthim me lëndë plasëse në banesën në Kurbin, detajet e para

Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer në verandën e një banese në Sanxhak të Kurbinit këtë të premte.

Mësohet se banesa është në pronësi të shtetasit S. L dhe nga shpërthimi ka vetëm dëme materiale.

Njoftimi i policisë

Kurbin / Informacion paraprak

Në orët e para të mëngjesit, në Sanxhak, Kurbin, në veranden e banesës së shtetasit S. L., ka shpërthyer lëndë plasëse duke shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor në vendin e ngjarjes,  po vijon veprimet hetimore për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

spot_img
spot_img
spot_img
LAJMET E FUNDIT
spot_img

LAJME TË TJERA