No menu items!

kriminele

Trafikonin klandestinë kundrejt pagesës, goditet grupi i strukturuar kriminal

Në kuadër të operacionit policore ‘Perimetri’, policia e Korçës ka vënë nën pranga 4 persona dhe ka shpallur në kërkim një tjetër, pasi trafikonin klandestinë kundrejt pagesës. Grup i strukturuar kriminal, ushtronte aktivitetin e kundërligjshëm në fushën e dhënies së...

Basha në Kuvend: Këtu ka kriminelë të kërkuar nga FBI

Seanca maratonë e buxhetit vazhdoi sot pa praninë e kryeministrit Edi Rama. Ndërkohë, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi se në sallën e Kuvendit janë të ulur kriminelë. Deklarata e Bashës erdhi pasi deputetja e PS, Klotilda Bushka tërhoqi...

Deklarata e fortë e gazetarit: Shumica e kriminelëve, pas ngjarjeve në Tiranë shkojnë në një fshat në Krujë

Gazetari Ferdinand Dervishi ka bërë një deklaratë të fortë në emisionin “Real Story” në News24, teksa ka folur për grabitjen me dhunë të biznesmenit Namik Çangu, një ditë më parë në Nikël të Fushë Krujës. Dervishi është shprehur se në Krujë...

Drejtësia ka të dhëna/ Bardhi: Disa politikanë flasin në telefon me kriminelë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi tha në emisionin “Opinion” se organet ligjzbatuese shqiptare kanë të dhëna për politikanë të lidhur me krimin e organizuar dhe nuk veprojënë. Bardhi tha se kjo ndodh pasi palët shkëmbejnë favore me...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img