No menu items!

kamez

Qytetari nuk ka ujë në shtëpi, tekniku i Ujësjellësit Kamëz mbyllet në banjë sapo shikon Stopin

Emisioni Stop në Tv Klan ka trajtuar ankesën e një qytetarë në Kamzë, i cili ka më shumë se 1 muaj që nuk ka ujë në shtëpi, edhe pse aty është bërë investim i ri në rrjetin e ujësjellësit. Të...

Berisha fton demokratët në Foltoren e rradhës, ja ku do të zhvillohet

Lideri historik demokrat, ish-kryeministri Sali Berisha, ka njoftuar zyrtarisht mbajtjen e Foltores së Kamzës të martën në orën 17:00. Takimi do të zhvillohet në Pallatin e Kulturës dhe ftoi demokratët që të marrin pjesë. Berisha shprehet se vetëm të bashkuar...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img