No menu items!

fredi rrushi

Akuzohet për rrëmbimin dhe vrasjen e biznesmenit/ Fredi Rrushi kërkon lirinë

Fredi Rrushi kërkon lirin në gjykatën e Apelit. Ai akuzohet për rrëmbimin dhe vrasjen e biznesmenit Ruzhdi Hoxha. Rrushi argumenton se nuk ka lidhje me ngjarjen dhe për këtë arsye kërkon që të lërë qelin. Rrushi në ankim thekson se...

Vrasja e biznesmenit Ruzhdi Hoxha, Gjykata lë në burg dy vëllezërit

Gjykata ka vendosur masën e sigurisë "arrest me burg" për dy vëllezërit Fredi dhe Pajtim Rrushi, të cilët akuzohen për rrëmbimin dhe vrasjen e biznesmenit Ruzhdi Hoxha. Avokati Alban Brengasi ka pretenduar në Gjykatë se nuk provohet që vrasja është...

Ekzekutimi i Ruzhdi Hoxhës/ Autori në fillim e vrau, më pas u rikthye për ta varrosur

Zbardhen detaje të reja nga ekzekutimi i biznesmenit Ruzhdi Hoxha, trupi i të cilit u gjet i varrosur me zhavorr në Malin me Gropa ditën e shtunë, më 6 nëntor. Mësohet se Fredi Rrushi e ka telefonuar 3 herë para...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img