No menu items!

flake

Përfshihet nga flakët depoja e naftës në Rusi, pranë kufirit me Ukrainën

Një depo nafte është përfshirë nga flakët mëngjesin e së hënës pas një shpërthimi në qytetin rus të Bryansk, afër kufirit me Ukrainën. Sipas zyrtarëve rusë, nuk pati të lënduar dhe nuk ndonjë plan për të bërë evakuimin e zonës,...

Përfshihet nga flakët një banesë në Tiranë, ndërron jetë e moshuara

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë, ku ka ndërruar jetë një e moshuar si pasojë e flakëve. Policia njofton se rreth orës 15:50, në Shkozë, në afërsi të shkollës “Androkli Kostollari”, ka rënë zjarr në...

E rëndë në Korçë/ Banesa përfshihet nga flakët, një viktimë dhe tre të plagosur

Një banesë është puërfshirë nga flakët ditën e sotme në Qytetin e Korçës. Mësohet se nga flakët e shumta ka humbur jetën një person, me emrin Vasil Dolani. Zjarri ka rënë në një banesë në lagjen 12, në zonën e...

Video/ Momenti kur 36-vjeçari i vuri flakën shtëpisë në Astir

Një video e bërë publike nga ''Report Tv'', tregon momentin kur 36-vjeçari Klodian Osmënaj ka mbetur i bllokuar në ballkonin e shtëpisë, pasi i vuri vetë flakën apartamentit ku banonte bashkë me të ëmën, 62 vjeçe. Siç duket edhe nga...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img