No menu items!

drejtim

Basha dha dorëheqjen, kush e merr drejtimin e PD sipas Statutit

Edhe pse luftoi me çdo mënyrë, duket se Lulzim Basha nuk i ka rezistuar më presionit të demokratëve. Basha, deklaratën e bëri gjatë mbledhjes me grupin parlamentar, ku tha se po bën një hap pas për t’i dhënë mundësi...

E bujshme/ Shevçenko pritet të drejtojë skuadrën e Serisë A

Goli në fund i Biankit në barazimin 2-2 ndaj Empolit nuk i mjafton Davide Balardinit për të shpëtuar pankinën e tij te Xhenoa. Pronarët e rinj të klubit nga Liguria “777 Partners”, kanë vendosur për të shkarkuar trajnerin dhe për...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img