No menu items!

autori

Kuçovë/ Plagosën 24-vjeçarin me armë zjarri, identifikohen dhe shpallen në kërkim 4 persona

Katër persona janë shpallur në kërkim nga policia, pasi dyshohen se janë autorët e plagosjes me armë zjarri të një 24-vjeçari në Kuçovë. Këta shtetas, dyshohet se në bashkëpunim me njëri-tjetrin, plagosën të riun nga Tirana në lagjen “1 Maj”...

Aksident i rëndë në Koplik/ 1 viktimë dhe 3 të plagosur, makinat bëhen ‘copë’ nga përplasja

Një aksident i rëndë është regjistruar rreth orës 11:10, në unazën e qytetit të Koplikut. Si pasojë e përplasjes 3 persona mbetën të plagosur, por fatkeqësisht njëri prej tyre nuk mundi t’i mbijetonte plagëve dhe ndërroi jetë në spital. Njoftimi...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img