No menu items!

arjan ndoja

Zbardhet atentati ndaj ish-prokurorit Arjan Ndoja, 5 të arrestuar dhe 4 në kërkim

Pesë persona janë arrestuar dhe katër të tjerë janë shpallur në kërkim, në kuadër të operacionit policor të koduar “Komploti”, pas zbardhjes së dhe dokumentimti të një ngjarjeje të rëndë kriminale, të ndodhur në vitin 2019 në Shkozet të...

Prokurori i Durrësit, Arjan Ndoja del para vetingut

Mëngjesin e së premtes ka nisur seanca në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoja. Drejtoria e Sigurimit të Informacionit të Klasifikuar (DSIK) ka konstatuar se Ndoja gjatë ushtrimit të detyrës ka favorizuar persona me precedent penal. Dyshohet...

Atentati te “Mbikalimi i Shkozetit”, prokurori Arjan Ndoja: Shënjestra isha unë

Prokurori Arjan Ndoja ka dhënë sot dëshminë e tij në Gjykatën e Posaçme, për atentatin që u bë në vendin e quajtur “Mbikalimi i Shkozetit” në Durrës. Në makinë bashkë me të dy vite më parë ishte Landi Muharremi...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img