No menu items!

zv trajner

Ish-zëvëndës trajneri i Dinamos dënohet me tre vite burg

Një histori e vjetër, pothuajse dhjetëvjeçare do t’i kushtojë rëndë Fabricio Mikolit. Ish-sulmuesi i Palermos, Juventusit dhe Peruxhaa, që ka veshur edhe fanelën e Kombëtares italiane, u dënua në mënyrë të prerë nga Gjykata e Italiane e Apelit me...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img