No menu items!

zevendesues

Barcelona zgjedh zëvendësuesin e Aguero

Lamtumira nga futbolli e Sergio Aguero ka lënë një boshllëk të rëndësishëm në sulmin e Barcelona-s dhe klubi po monitoron merkaton për të gjetur menjëherë një zëvendësues të denjë. Sipas calciomercato.com, emri i përzgjedhur është ai i Edinson Cavani-t. Kontrata e...

Aguero 3 muaj larg fushave, Barcelona gjen zëvendësuesin te Leipzig

Barcelona do të kërkojë të gjejë zëvendësuesin e Aguero-s në merkaton e janarit. Argjentinasi nuk do të jetë në dispozicion për tre muaj për shkak të një aritmie kardiake. Sipas AS, klubi do të kërkojë të bëjë një investim të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img