No menu items!

xhoshua kavallo

Australi/ 21-vjeçar thyen tabunë, bëhet futbollisti i parë në vendin e tij që pranon homoseksualitetin

Marrëdhënia mes LGBT-së dhe sportit nuk ka qenë e lehtë, aq më pak në futboll. Shumë pak lojtarë e kanë pranuar publikisht homoseksualitetin e tyre dhe ata që e kanë pohuar, si për shembull, ish-lojtari gjerman Tomas Hitzlperger. Këtë tabu...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img