No menu items!

vdekje

Aksidentohet për vdekje 65-vjeçari në Maliq

Një 65-vjeçar është aksidentuar për vdekje këtë të premte në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Shtetasi Albert Pura, duke drejtuar mjetin tip “Ford” ka përplasur biçiklistin Nazif Sulollari, banues në fshatin Symiz, Maliq. Ai u dërgua në spitalin e Korçës, ku ka ndërruar...

A është Putin duke vdekur nga kanceri? Dyshimet e inteligjencës amerikane

Shtohen zërat se presidenti rus Vladimir Putin mund të jetë duke vdekur. Inteligjenca amerikane dhe ajo Ukrainase pretendojnë se ai po vuan nga kanceri i zorrëve dhe ndodhet në një gjendje aspak të mirë shëndetësore. Shërbime inteligjente kanë analizuar imazhin...

Tronditet Pakistani: 56 të vdekur nga sulmi vetëvrasës në një xhami 

Policia në Pakistan ka thënë se të paktën 56 persona u vranë dhe më shumë se 200 u plagosën kur dy sulmues vetëvrasës qëlluan me armë në një xhami në Peshawar më 4 mars. Ata më pas shpërthyen një mjet...

Video/ Makina bie në lumin Shkumbin, 3 të vdekur nga aksidenti tragjik

Tre persona kanë humbur jetën nga aksidenti në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, ku një automjet me të cilën udhëtonin 5 persona ra në lumin Shkumbin. Viktimat janë Elmi Keqa 52 vjeç, Elona Keqa 34 vjeç dhe Elis Sulmataj 18 vjeç. Ndërsa...

Aksident i rëndë në Dibër/ Makina del nga rruga, humb jetën një person

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar këtë të hënë në aksin Peshkopi-Maqellarë. Mjeti ka dalë nga rruga, ku për pasojë ka humbur jetën shtetasi E.H, ndërsa kanë mbetur të plagosur tre të tjerë. Të plagosurit janë dërguar në spital ku...

Thellohet tragjedia, ndërron jetë edhe babai i 3-vjeçarit

Rritet bilanci i viktimave në aksidentin e ndodhur pasditen e sotme në aksin Milot-Rrëshen. Mësohet se ka ndërruar jetë edhe babai i fëmijës 3 vjeç që u shua në aksidentin e sotëm. Fëmija gjeti vdekjen në vendin e ngjarjes, ndërsa...

U hodh nga kati i gjashtë i pallatit, ndërron jetë 62-vjeçarja në Tiranë

Një 60-vjeçare ka ndërruar jetë pasditen e sotme në kryeqytet. Dyshohet se shtetasja me iniciale V. B., 62 vjeçe është vetëhedhur nga kati i gjashtë i pallatit ku banonte. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:00, në rrugën "Sitki Çiço". Grupi hetimor ndodhet...

Aksident i rëndë në Lezhë, mjeti përplas këmbësorin për vdekje

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e së hënës në superstradën Torovicë-Lezhë. Këmbësori me iniciale N.S., është përplasur nga një automjet tip “Benz” kurse drejtuesi njoftohet se ka braktisur makinën dhe është larguar nga vendi i ngjarjes Grupi hetimor po...

Rusia shënoi rekord të vdekjeve nga koronavirusi në tetor

Agjencia Shtetërore e Statistikave në Rusi ka thënë se kanë shënuar 74, 893 vdekje gjatë tetorit të lidhura me koronavirusin, duke shënuar kështu shifrën më të lartë të vdekjeve mujore derisa vendi po përballet me një valë të re...

SHBA, 5 viktima dhe mbi 40 të plagosur pasi një makinë goditi turmën

Një makinë goditi turmën në një parakalim Krishtlindjesh në Waukesha, Wisconsin, të dielën, duke vrarë pesë veta dhe duke plagosur më shumë se 40 të tjerë, përfshirë një grup valltarësh të rinj. Shefi i policisë në Waukesha, Dan Thompson, tha...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img