No menu items!

variant

Shqipëri, konfirmohen dy rastet e para të variantit Omicron

Në Shqipëri autoritetet njoftuan sot se janë konfirmuar dy rastet e para me variantin Omicron të koronavirusit. Bëhet fjalë për një grua dhe fëmijën e saj të infektuar nga kryefamiljari, pas një vizite që ky i fundit kishte kryer...

Francë, identifikohet një variant i ri i koronavirusit

Një variant i ri i koronavirusit është identifikuar në Francë. Rasti në zbuluar në Bannalec, e cila është një komunë me 5600 banorë në rajonin e Bretagna-s. Gazeta ‘Le Télégramme’ shkruan se autoritetet shëndetësore kanë konfirmuar 24 raste deri më...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img