No menu items!

urim

Putin uron Presidentin e ri të Shqipërisë

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin ka uruar Bajram Begajn për zgjedhjen e tij në krye të shtetit shqiptar. Ambasada ruse në Tiranë, ka bërë me dije përmes një postimi në rrjetet sociale, se Putin i ka përcjellë urimet Begajt dhe...

Ambasada amerikane uron Bajram Begajn: Kontribues në bashkëpunimin SHBA-Shqipëri

Ambasada amerikane në Shqipëri ka uruar Bajram Begajn për zgjedhjen në postin e Kreut të ri të Shtetit. Përmes një postimi në rrjetet sociale, ambasada amerikane ka shprehur vlerësimin për Begajn si Shef i Shtabit të Përgjithshëm, duke shtuar se...

Putin uron Makronin për fitoren në zgjedhje

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin ka uruar Emanuel Makron për fitimin e mandatit të dytë në krye të shtetit francez. Sipas një deklarate nga Kremlini, Putin i uroi sukses presidentit francez Makron për aktivitetet shtetërore, shkruan BBC. Emanuel Makron është rizgjedhur president...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img