No menu items!

uje

Uji i gazuar dhe pasojat tek dhëmbët

Në kohët e sotme, konsumatorët janë shpesh në dilemë nëse duhet të zgjedhin ujin me gaz apo pa gaz. Shumë ekspertë të shëndetit bien dakord që të pish ujë me gaz është më mirë se të mos pish ujë fare. Megjithatë...

Helmimi në Krujë/ Qytetarët protestojnë: Të dorëhiqet kryebashkiaku dhe drejtori i Ujësjellësit

Helmimi i mbi 600 qytetarëve të Krujës nga uji i pijshëm, ka mbledhur këta të fundit para Bashkisë së këtij qyteti. Ata kanë protestuar në lidhje me situatën e shkaktuar si pasojë e ujit që konsumojnë, i cili nga...

Qytetarët e Krujës helmohen nga uji i pijshëm, por ja çfarë premtoi Rama në fushatë (Video)

Rreth 300 persona kanë pasur simptoma helmimi dhe kanë marrë mjekim në spitalin e qytetit. Dyshohet se e gjitha kjo ka ardhur për shkak të ujit të pijshëm. Për këtë është ndërprerë edhe furnizimi me ujë. Por, a e mbani...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img