No menu items!

tharje

Si të thani dhe të ruani lëkurat e shegëve në shtëpi

Shega është padyshim një nga frutat më të dashura të vjeshtës, me ëmbëlsi fantastike e me vlera fantastike ushqyese gjithashtu. Por nëse kokrrat e vogla të kuqe të saj na kënaqin nepsin dhe oreksin me ëmbëlsinë unike ashtu si dhe...

Shkodër, kultivuesit kapen duke tharë kanabisin

Policia e Shkodrës ka sekuestruar 7 kg kanabis në kuadër të operacionit të koduar “Mnela”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Dy persona janë arrestuar; G. H., 26 vjeç, banues në Mnelë, Bashkia Vau i Dejes...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img