No menu items!

sulme

Ministri Sveçla: Incidentet në veri të Kosovës, sulme terroriste

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla deklaroi se autoritetet i cilësojnë si sulme terroriste incidentet e shënuara dy ditë më parë në veri. Në një konferencë për media në Prishtinë, Sveçla tha se në bazë të dhënave...

Kurti thirrje Serbisë të distancohet nga sulmet ndaj policisë së Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti i ka bërë thirrje Serbisë që të distancohet nga sulmet ndaj policisë, të cilat ai i konsideroi si të dhunshme dhe terroriste. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Kurti u shpreh se burimet kanë identifikuar...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img