No menu items!

stipe mesic

Ish-presidenti kroat i shkon në zyrë Berishës: Sulmi ishte i organizuar

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka pritur këtë të enjte në zyrë ish-Presidentin e Kroacisë, Stipe Mesiç. Berisha dhe Mesiç kanë diskutuar rreth sulmit ndaj kryedemokratit në protestë si dhe për situatën politike në vendin tonë. Mesiç është shprehur se...

Berisha takim me Mesiç e Sejdiun, diskutohet për Shqipërinë dhe rajonin

Lideri historik i PD-së, Sali Berisha ka zhvilluar një takim me dy miq të vjetër, ish-presidentë. Siç bën të ditur vetë, Berisha ka takuar Shtipe Mesiç dhe Fatmir Sejdiu. Në takim është diskutuar për zhvillimet politike në Shqipëri dhe në rajon. Sigurisht...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img