No menu items!

sondazh

73% e amerikanëve pro dërgimit të armëve në Ukrainë, sipas sondazhit

Shtatëdhjetë e tre për qind e amerikanëve mbështesin përpjekjet e SHBA-së për të furnizuar Ukrainën me armë. Ky është niveli më i lartë i mbështetjes që kur Rusia filloi pushtimin e Ukrainës më 24 shkurt, sipas një sondazhi nga Reuters/Ipsos të...

Sondazhi për kreun e PD: Berisha ”shpartallon” Bashën

Në prag të thirrjes së dy kuvendeve të jashtëzakonshme brenda PD-së, Radio Televizioni Ora dhe Antonio Noto publikon sondazhin që jep një situatë të qartë brenda partisë më të madhe në opozitë.  Nëse demokratët do të votonin nesër për liderin e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img